Przedsiębiorstwo produkcji betonu

Produkujemy betony towarowe i specjalistyczne

Usługi brukarskie

Jakość rzucona na bruk.

Materiały budowlane

Oferujemy materiały od fundamentów po dach

Budowa domów

Budujemy niedużo, ale o wysokim standardzie

O Firmie

Początki działalności firmy datują się na 1984r, jako zakładu rzemieślniczego, produkującego drobne wyroby z betonu. Systematyczne działania inwestycyjne w kierunku mechanizacji, komputeryzacji, optymalizacji pozwoliły na unowocześnienie procesów produkcyjnych. Konsekwentna polityka firmy pozwoliła na osiągnięcie wysokiej wydajności, w połączeniu z jakością produkowanych wyrobów.

Aktualnie produkcja betonu odbywa się na nowoczesnych skomputeryzowanych węzłach, zaś produkcja prefabrykatów na wysokowydajnych skomputeryzowanych urządzeniach metodą wibroprasowania.

Nasza oferta produkcyjna obejmuje:

Oprócz wyrobów produkcji własnej oferujemy kompleksowe dostawy materiałów stanu surowego z renomowanych firm.

Zamówienia w zakresie dostaw i pompowania betonu realizujemy własnym taborem samochodowym.

Prowadzimy skład materiałów budowlanych, dostawy i rozładunek wykonujemy na placu budowy samochodami wyposażonymi w dźwigi hydrauliczne. Nasze produkty i materiały budowlane dostarczamy firmom wykonawczym, deweloperom oraz klientom indywidualnym.

Ważną dziedziną naszej działalności jest budowa domów o wysokim standardzie wykonania.

Budujemy głównie dla inwestorów cierpiących na brak czasu, którzy powierzają nam kompleksowe zarządzanie inwestycją do momentu przekazania kluczy (począwszy od wyszukania terenu poprzez uzgodnienia, odbiory, dostawy materiałowe, wykonawstwo itd).

Współpracując z producentami oraz opierając się na własnej produkcji podstawowych materiałów jesteśmy w stanie maksymalnie obniżyć koszty budowy a inwestorom pozwalamy oszczędzać ich cenny czas.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowania rynku od 2012 roku wzbogaciliśmy naszą ofertę o roboty brukarskie.

Wykonujemy utwardzanie kostką brukową zarówno powierzchni przemysłowo – handlowych jak również artystyczne układanie kostki w rezydencjach i osiedlach mieszkalnych.

Dla każdego inwestora przed rozpoczęciem robót, w ramach zlecenia wykonujemy projekty wykonawcze oraz wizualizacje, które cechują się indywidualnym charakterem dostosowanym do potrzeb klienta.